Canon C100 - Wideofilmowanie Poznań | AVR STUDIO Poznań | Fotografia ślubna | kamerzysta | fotograf | Poznan

Szukaj
Przejdź do treści

Menu główne:

Canon C100

Filmy > Info Wideofilmowanie > Kamery filmowe


Matryca CMOS Super 35 mm 8,3 MP; Full HD
Matryca o rozdzielczości 8,3 MP została zaprojektowana i wyprodukowana przez firmę Canon specjalnie z myślą o rejestracji obrazu wideo. Dzięki 3-kanałowemu przetwarzaniu RGB pozwala ona zapisywać obraz w jakości Full HD. Zapewnia doskonałą jakość obrazu o wysokiej rozdzielczości, który cechuje wysoka czułość, niski poziom szumów, zmniejszenie ilości artefaktów związanych z migawką i piękny efekt płytkiej głębi ostrości.

Wysoka czułość, niski poziom szumów
Umożliwia filmowanie ze zwiększoną czułością: nawet przy ustawieniu ISO 20000 można rejestrować obrazy o niskim poziomie szumów, co zapewnia możliwość pracy w niemal każdej sytuacji.

Zapis 24 Mb/s (MPEG-4 AVCHD) na kartach SD
Kamera rejestruje pliki MPEG-4 AVCHD/H.264 z prędkością 24 Mb/s (4:2:0). Nagrywanie może odbywać się na dwóch kartach pamięci SD/SDHC/SDXC jednocześnie, a użytkownik ma do dyspozycji opcję przekazywania i jednoczesnego nagrywania. Zestaw wyjść obejmuje HDMI z funkcją blokady, AV i USB.

Canon Log Gamma
Wbudowana funkcja Canon Log Gamma sprawia, że obraz cechuje się neutralną jakością i 12-stopniową tolerancją (800% zakresu dynamicznego) przy podstawowym ustawieniu ISO 850. Opcja szerokiego zakresu dynamicznego pozwala uzyskać nagranie o tak samo szerokim zakresie tolerancji, ale nie wymaga gradacji.

Wymienne obiektywy EF
Rozbudowana oferta wymiennych obiektywów pozwala rozszerzyć możliwości tworzenia. Mocowanie EF jest zgodne z obiektywami Canon 4K EF Cinema oraz z ponad 60 obiektywami EF, w tym Macro i Fish Eye. 3 wbudowane ręczne filtry ND zwiększają uniwersalność zastosowań kamery.
.
Kompaktowa, modułowa i bardzo lekka
Bardzo mały i lekki model EOS C100 nadaje się doskonale do użytku w ciasnych pomieszczeniach. Ciężar podstawowej konfiguracji wynosi zaledwie 1020 g (bez obiektywu), a zdejmowany uchwyt, rączka i panel kontrolny z możliwością nachylania pod wybranym kątem sprawiają, że manewrowanie kamerą jest niezwykle łatwe. Solidny, szczelny korpus zawiera elementy ze stopu magnezu, które zwiększają sztywność i odporność całej konstrukcji.

Automatyczne zdjęcia
W celu ułatwienia obsługi przez jedną osobę zastosowano funkcje automatyzacji, takie jak automatyczna regulacja ostrości One-Shot, tryb Push Auto Iris i automatyczny balans bieli. W razie potrzeby można skorzystać z pełnego sterowania ręcznego, a doskonała funkcja wspomagania regulacji ostrości ułatwia ręczne wyostrzanie i gwarantuje ostrość szczegółów.
.
Profesjonalny dźwięk
Profesjonalne opcje nagrywania dźwięku obejmują LPCM i Dolby AC3. W górnym uchwycie znajdują się dwa wejścia XLR i mikrofon stereofoniczny.


Źródło: http://www.canon.pl/For_Home/Product_Finder/Digital_Cinema/Cinema_EOS_Cameras/EOS_C100

 
Copyright 2016. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego