Wideofilmowanie | Usługi filmowe - Wideofilmowanie Poznań | AVR STUDIO Poznań | Fotografia ślubna | kamerzysta | fotograf | Poznan

Szukaj
Przejdź do treści

Menu główne:

Wideofilmowanie | Usługi filmowe

Filmy

Filmy reklamowe
Realizujemy różnego typu filmy promocyjne, filmy instruktażowe, itp. W większości są to filmy przeznaczone do internetu. Najczęściej filmy te oparte są na scenariuszu zleceniodawcy. Ale nasza kreatywność i doświadczenie pozwala nam na realizację filmów od podstaw.

filmy reklamowe

Teledysk
Ważnym elementem promocji wszystkich artystów, a szczególnie zespołów muzycznych i solistów jest klip muzyczny. Nasza firma oferuje montaż i nagranie materiałów filmowych do teledysków. Mamy również możliwość napisania scenariusza i zorganizowania planu zdjęciowego.

klip muzyczny

Filmy ślubne
Dzień ślubu jest bardzo ważnym momentem w życiu każdego człowieka. Dlatego warto zapamietać, to wydarzenie na "taśmie filmowej". W dzisiejszych czasach będzie, to płyta DVD, Blu-ray lub pendrive z filmem w formie pliku, np. mp4. Do nagrania i montażu materiału filmowego warto zatrudnić profesjonalną firmę. Operator kamery filmowej zadba o to, by nie umknął żaden ważny moment uroczystości ślubnej i zabawy na weselu, a ujęcia w filmie były ciekawe. Do nagrania filmu można użyć więcej niż jednej kamery.

bukiet ślubnyFilmowanie ślubu i wesela
Od zarania dziejów ludzie pragną mieć pamiątkę po tym szczególnym wydarzeniu jakim jest ślub.
Przed wiekami były to opisy kronikarzy, dzieła poetów, malowano obrazy, aż pojawiły się pierwsze fotografie, a później taśma filmowa.

Dzisiaj mamy do dyspozycji cyfrowe kamery, o wysokiej rozdzielczości obrazu, rejestrujące wydarzenia nawet w najtrudniejszych 
warunkach oświetleniowych. Do montażu filmów korzystamy z programów komputerowych o co raz większych możliwościach edycyjnych.

W naszych filmach oddajemy indywidualny klimat uroczystości. Każdy z filmów jest niepowtarzalny, szczególny, tak jak wyjątkowa jest każda z filmowanych przez nas par nowożeńców. Nie działamy szablonowo, oferujemy różnorodne czołówki, wstępy do filmu, prezentacje zdjęć, wspomnienia z pleneru, skróty, zakończenia, teledyski, itd. Staramy jak najwierniej przedstawić uczucia i emocje jakie towarzyszą podczas ceremonii zawarcia małżeństwa. 

To co znajduje się w filmie ślubnym jest wyborem nowożeńców. Film może mieć rozbudowaną formę lub być prostym reportażem pokazującym najważniejsze momenty.

Posiadamy zezwolenia dla kamerzystów na wykonywanie swojej pracy w kościołach podczas liturgii. Przykładamy dużo uwagi do tego, aby nasza obecność na uroczystości była jak najmniej zauważalna dla uczestników i nie zakłócała przebiegu ceremonii.
videofilmowanie poznań
videofilmowaniem poznań
 
Copyright 2016. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego