FILMOWANIE

KLIPY MUZYCZNE

Ważnym elementem promocji wszystkich artystów, a szczególnie zespołów muzycznych i solistów jest klip muzyczny.

Nasza firma nagra dla Państwa materiał filmowy do teledysku oraz zajmie się montażem. Mamy również możliwość napisania scenariusza i zorganizowania planu zdjęciowego.

Zapraszamy do współpracy solistów i zespoły..Wszystkie szczegóły uzgodnimy. Posiadamy różnorodny sprzęt do takiej produkcji.

FILMY REKLAMOWE

Realizujemy różnego typu filmy promocyjne, filmy instruktażowe, itp.

W większości są to filmy przeznaczone do internetu.

Najczęściej filmy te oparte są na scenariuszu zleceniodawcy. Ale nasza kreatywność i doświadczenie pozwala nam na realizację filmów od podstaw.

FILMY ŚLUBNE

Dzień ślubu jest bardzo ważnym momentem w życiu każdego człowieka. Dlatego warto zapamietać, to wydarzenie na „taśmie filmowej”.

W dzisiejszych czasach będzie, to płyta DVD, Blu-ray lub pendrive z filmem w formie pliku, np. mp4.

Do nagrania i montażu materiału filmowego warto zatrudnić profesjonalną firmę.

Operator kamery filmowej zadba o to, by nie umknął żaden ważny moment uroczystości ślubnej i zabawy na weselu, a ujęcia w filmie były ciekawe.

Do nagrania filmu możemy użyć więcej niż jednej kamery.

Proponujemy Państwu produkcję pamiątkowego filmu z dnia ślubu i wesela. Styl montażu, rodzaj użytej muzyki, części jakie ma zawierać film, uzgadniamy zawsze przed przystąpieniem do pracy.

Każda nasza realizacja filmu z wesela ma indywidualny, niepowtarzalny charakter. Przykładamy dużą uwagę, aby nie działać szablonowo.

Proponujemy ciekawe czołówki, prezentacje zdjęć, teledyski, rozbudowane wstępy do filmu czy specjalne zakończenia.

Usługę wideofilmowania jaką oferujemy, to film ślubny zarejestrowany kamerami o wysokiej jakości obrazu, w formacie full HD (jest możliwość 4K).

Zawsze filmowany i montowany według scenariusza dostosowanego do temperamentu pary młodej. Długość filmu do uzgodnienia.

Do montażu filmów korzystamy z programów komputerowych o co raz większych możliwościach edycyjnych.

Posiadamy zezwolenia dla kamerzystów na wykonywanie swojej pracy w kościołach podczas liturgii.

Przykładamy dużo uwagi do tego, aby nasza obecność na uroczystości była jak najmniej zauważalna dla uczestników i nie zakłócała przebiegu ceremonii.